#2017-04-03 17:16:49 

Słodkowodna

Użytkownik

Poszukuję sprawdzonego, profesjonalnie wykonującego swoje obowiązki biura, które jednocześnie nie przerazi mnie wysokością cen za świadczone usługi. Szczególnie interesuje mnie rejon Stare Miasto we Wrocławiu, zawsze dobrze mieć księgową pod ręką :).
#2017-04-03 20:02:19 

GarnczekZłota

Użytkownik

Witaj, polecam biuro księgowe, które skupia się przede wszystkim na oczekiwaniach swoich klientów. Bardzo ważne jest profesjonalne podejście do każdego klienta, co u nich jest priorytetem. Wszystko uzależniają od struktury i wymagań firm klientów.
#2017-04-03 22:14:10 

Słodkowodna

Użytkownik

Poproszę o namiary i informację na temat kosztów takiej współpracy. Pan korzysta z ich usług czy pisze na podstawie doświadczeń innych osób?
#2017-04-04 01:03:02 

GarnczekZłota

Użytkownik

Z usług wyżej wspomnianego biura korzystam ja, mój ojciec i znajomy. Wsyzscy mamy takie same, dobre doświadczenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sposobu prowadzenia księgowości przez pracowników tego biura. Polecam szczerze biuro rachunkowe Wrocław Stare Miasto i zachęcam do zapoznania się z ofertą na stronie: http://www.biurorewident.pl/, tam znajdzie Pani odpowiedzi na wszystkie pytania, a jeśli będą jakieś wątpliwości czy niejasności, to jest również zakładka kontakt, a tam namiary. Pozdrawiam serdecznie.
#2017-04-04 01:12:45 

Słodkowodna

Użytkownik

Bardzo uprzejmie Panu dziękuję, na pewno zapoznam się z ich oferta, a czy z niej skorzystam, to czas pokaże, ponieważ jestem bardzo wymagająca. Taka trochę ze mnie perfekcjonistka, więc wszystko musi być idealne, a zwłaszcza księgowość.
#2017-04-04 03:20:34 

GarnczekZłota

Użytkownik

Życzę Pani powodzenia i jeszcze raz polecam Biuro Rewident, które właśnie stawia na perfekcjonizm i profesjonalizm. Księgowość prowadzą rzetelnie i nie mają wygórowanych cen, co jest bardzo ważne.
#2017-04-04 04:08:35 

Słodkowodna

Użytkownik

Zapoznałam się z ich ofertą i faktycznie jest bardzo atrakcyjna. Umówiłam się na spotkanie i być może rozpoczniemy współpracę już niebawem.
#2017-04-04 04:58:40 

mocnoslaba

Użytkownik

Również polecam prowadzenie księgowości przez to biuro – pełen profesjonalizm i mnóstwo ciekawych rozwiązań proponowanych przez maksymalnie zaangażowanych w pracę księgowych.
#2017-04-04 07:50:43 

Słodkowodna

Użytkownik

Jestem po spotkaniu, nawiązaliśmy współpracę i jestem bardzo zadowolona, a Państwu wdzięczna za polecenie kompetentnego biura rachunkowego, zajmującego się kompleksowo wszystkimi sprawami z zakresu księgowości.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015