#2017-05-24 04:29:51 

mocnoslaba

Użytkownik

Witam, zdałam sobie ostatnio sprawę ze swojego uzależnienia, przestałam się oszukiwać, moje całe mieszkanie wygląda jak jedna wielka garderoba, kupuję jakbym nie była sobą, kiedy tylko wejdę do galerii czuję tą adrenalinę i kupuję mnóstwo ubrań, zawsze kończy się tak, że wracam z wielkimi siatkami do domu, teraz wydaje na to prawie całą pensję, boję się, że niedługo wpadnie mi do głowy pomysł wzięcia pożyczki, a tego wolałabym uniknąć, proszę o pomoc
#2017-05-24 05:10:31 

skryta

Użytkownik

kurcze, nigdy o tym nie myślałam w ten sposób, ale faktycznie, też tak mam, nie umiem sobie odmówić kupienia danej rzeczy, najpierw sobie tłumaczę, że nie jest mi potrzebna, a potem i tak wracam do sklepu i kupuję, dużo pieniędzy na to idzie, może to być uzależnienie
#2017-05-24 07:53:23 

Mrocznymocarz

Użytkownik

znam bardzo dobry ośrodek, w którym mają terapie uzależnień dla kobiet, moja siostra się tam leczyła z podobnego uzależnienia, ośrodek jest prywatny http://terapiakobieta.pl/terapie-uzaleznien-dla-kobiet, siostrą zajmowali się sami najlepsi specjaliści, najpierw, zaraz po przywiezieniu, rozmawiali z nią dużo, jak już odkryli dlaczego tam impulsywnie kupuje miliony ubrań, przygotowali dla niej terapię, a każda terapia jest opracowana właśnie pod kątem uzależnionych kobiet
#2017-05-24 08:52:24 

masakrycznamasakrycznie

Użytkownik

to bardzo dobry ośrodek leczenia uzależnień, sama dzięki niemu wyrwałam się z tego dna i teraz już umiem robić zakupy rozsądnie, lekarze dają mnóstwo wsparcia i motywacji do walki
#2017-05-24 11:05:06 

mocnoslaba

Użytkownik

Dzięki za porady!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015