#2017-07-10 01:56:13 

fajnasabina

Użytkownik

hej wszystkim.:) muszę – i chcę w zasadzie – wybrać się na masaż. Ale chodzą mi po głowie te wszystkie negatywne historie o masażystach, którzy nie znali się na swoim fachu i zrobili krzywdę zamiast pomóc. Stąd moje pytanie… Do kogo iść? Jak wybierać masażystę, na co zwrócić uwagę?
#2017-07-10 02:20:45 

masakrycznamasakrycznie

Użytkownik

myślę, że najlepiej kierować się do renomowanych placówek, które mają dobre opinie i nie zatrudniają byle kogo. Unikałabym natomiast maleńkich praktyk, gdzie ktoś sobie sam zakłada gabinet i sam się zatrudnia, bo troszkę rzeczywiście strach…
#2017-07-10 02:32:38 

mocnoslaba

Użytkownik

nie zawsze maleńkie praktyki są złe, ale jak człowiek się nie zna na masażu i technikach to chyba rzeczywiście lepiej wybrać jakiś sprawdzony, renomowany ośrodek. Zerknij sobie na stronę pod adresem https://rehmedicon.com/oferta/masaze, oni tam robią profesjonalny masaż klasyczny w Warszawie na Bielanach. Nowoczesny zakład opieki medycznej, na pewno nie zatrudniają byle kogo.:)
#2017-07-10 04:40:33 

Fighter

Użytkownik

na pewno liczą się przede wszystkim kwalifikacje. I nie wiem, może jak masaż boli to jest jakiś sygnał ostrzegawczy?
#2017-07-10 04:58:01 

mocnoslaba

Użytkownik

niestety to tak nie działa.:D jeszcze kwestia wrażliwości na ból, bo niektórych lekko dotknąć i już boli. Poza tym masaż leczniczy nie zawsze musi być przyjemny, musi być przede wszystkim skuteczny. I chodzi o nastawienie pacjenta – jak się rozluźnisz to inaczej odbierasz dotyk i ucisk.
#2017-07-10 07:32:44 

fajnasabina

Użytkownik

to myślicie, że mnie będzie boleć ten masaż?;p ktoś jeszcze zna tamten zakład?:)
#2017-07-10 07:51:07 

skryta

Użytkownik

polecam Rehmedicon, byłam u nich na masażu i powiem wam, że było i skutecznie, i przyjemnie. Ale to może zależy jeszcze od dolegliwości? Moja przyjaciółka zaczęła ostatnio tam chodzić na masaż odchudzający i też ma same dobre wrażenia, podoba się jej.
#2017-07-10 10:18:05 

fajnasabina

Użytkownik

dzięki za opinię. Zapiszę się do nich na masaż i zobaczymy, aczkolwiek akurat masażu na odchudzanie to nie będę go potrzebować.:D mam nadzieję, że nie będzie bolało.;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015