#2017-08-03 04:33:20 

GarnczekZłota

Użytkownik

Hej, od niedawna interesuję się masażem. Myślę nawet o ukonczeniu jakiegoś kursu masazu albo pójściu na kierunek technik masażysta do szkoły policealnej. Najpierw jednak chciałbym wypróbować różne metody masażu na sobie ;-) Które salony masażu w Krakowie możecie mi polecić?
#2017-08-03 05:50:56 

Miejskiszef

Użytkownik

Ja odwiedzam rózne salony masażu w Krakowie. Nie mam jednego ulubionego. Myślę, że warto pochodzić do różnych gabinetów masażu, żeby zapoznać się z róznymi rodzajami masażu, także tymi mniej popularnymi.
#2017-08-03 07:38:31 

mocnoslaba

Użytkownik

Ja również odwiedzam różne salony masażu w Krakowie, ale wśród nich mam jeden ulubiony. Jest to profesjonalny salon, który swój szczegółowy opis zamieścił na stronie internetowej http://www.alanmed.eu/. Podoba mi się tam głównie dlatego, że czuję, iż masaże wykonywane sa przez specjalistów z duzym doswiadczeniem, którzy mają dużą wiedze na temat anatomii człowieka. Poza tym panują tam komfortowe warunki i można zauważyć szczególną dbałość o higienę.
#2017-08-03 08:00:13 

GarnczekZłota

Użytkownik

No więc chyba tam się na początek wybiorę. A jaki rodzaj masażu poleciłabyś mi najpierw wypróbować?
#2017-08-03 10:37:41 

mocnoslaba

Użytkownik

Na początek polecam Ci masaż klasyczny. W trakcie jego trwania poczujesz jak masazysta stosuje na Twoim ciele rózne techniki masażu, np. głaskanie, rozcieranie, ugniatanie i wałkowanie. A jeśli regularnie uprawiasz jakiś sport, polecam Ci też masaż sportowy.
#2017-08-03 12:12:00 

GarnczekZłota

Użytkownik

Chodzę w miarę regularnie na siłownie, tak więc sądzę, że masaż sportowy również mi się przyda.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015