#2017-10-04 21:46:22 

GarnczekZłota

Użytkownik

Witam wszystkich. Może ktoś z was słyszał o tym środku jak w temacie? Podobno ma bardzo skuteczne działanie w temacie powiększenia penisa. Wiecie gdzie taki środek mogę zamówić w dobrej cenie?
#2017-10-04 22:44:35 

Bubu

Użytkownik

Jeżeli już miał bym gdzieś go szukać to chyba najlepiej będzie sprawdzić stronę producenta penilarge.eu. Nie wiem ile normalnie taki preparat kosztuje ale jeżeli chcesz znaleźć jakąś promocję, np. 2+1 opakowanie to u nich na stronie najprędzej.
#2017-10-05 01:21:42 

skryta

Użytkownik

Możesz też ewentualnie sprawdzić sklepy gdzie mają jakieś rzeczy erotyczne itp. Tam często można znaleźć nie tylko gadżety ale także właśnie środki na poprawę potencji oraz inne preparaty na poprawę wielkości penisa. Chyba nawet widziałam coś takiego ostatnio.
#2017-10-05 02:13:51 

mocnoslaba

Użytkownik

Zamawiałam dla faceta taki środek na stronie jednego sklepu. Wysłałam ci link do strony na pw. Nie wiem jak teraz ale jak ja zamawiałam to było kilka promocji i mogłeś kupić albo większość ilość tabletek w lepszej cenie albo zestawy z kremem lub żelem.
#2017-10-05 04:44:09 

maksmaksof

Użytkownik

Osobiście korzystałem i polecam tabletki Penilarge cena w porównaniu do innych środków jest dużo niż a skuteczność taka sama jak nie lepsze. Jeżeli chodzi o promocje to najlepiej będzie szukać na http://penilarge.eu/. Tam zawsze mają najciekawsze oferty.
#2017-10-05 07:37:42 

Miejskiszef

Użytkownik

Skoro korzystałeś to może powiesz mi na jakie przyrosty można liczyć i w jakim czasie? Zastanawiam się nad zamówieniem tabletek, na razie jednego opakowania na próbę ale chciał bym wiedzieć czy wgl warto.
#2017-10-05 09:39:55 

maksmaksof

Użytkownik

Z długością nigdy nie miałem problemów, raczej z obwodem. Po dwóch miesiącach stosowania obwód zwiększył się o prawie 3 cm. Oczywiście podczas kuracji wykonywałem też kilka ćwiczeń które znalazłem w internecie. Masz kilka poradników na ten temat.
#2017-10-05 10:10:15 

GarnczekZłota

Użytkownik

Czytałem też o różnych ćwiczeniach rozciągających i jeżeli już miał bym brać takie tabletki to zrobił bym tak jak ty. Skoro już bawię się w coś takiego to chciał bym jak najbardziej spotęgować efekt. Mam nadzieje że przyniesie to jakieś konkretne rezultaty.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015