#2017-10-23 21:48:01 

fajnasabina

Użytkownik

Do tej pory sądziłam że Gatta ma w swojej ofercie tylko świetne rajstopy czy pończochy aż przez przypadek trafiłam na stronę hurtowi w której oferowana jest też bielizna Gatta w szerokim wyborze. Tutaj można zobaczyć http://www.hurtowniatomix.pl/26/bielizna+gatta, że są to na przykład staniki sportowe czy body. Ciekawa jestem jak z jakością tych produktów, czy są tak samo dobre jak rajstopy? Orientuje się ktoś? Bo chciałam poszerzyć swoją ofertę.
#2017-10-23 23:17:01 

masakrycznamasakrycznie

Użytkownik

nie miałam nigdy do czynienia, powiem szczerze, ale wygląda to dość atrakcyjnie. Chętnie poszłabym do takiego sklepu, gdzie mają ich artykuły.
#2017-10-24 01:37:56 

mocnoslaba

Użytkownik

Ja podobnie jak koleżanka, nie używałam nigdy tych produktów ale gdybym miała okazję to na pewno chętnie bym wypróbowala to co mogłoby mi się przydać bo bardzo sobie cenię rajstopy tej marki. Wg mnie nie ma drugich tak trwałych rajstop na rynku no i to cudowne wzornictwo… te produkty które pokazałaś też prezentują się interesująco, body zwłaszcza jest fajne. Chętnie bym takie kupiła.
#2017-10-24 03:37:03 

Fighter

Użytkownik

Temat typowo kobiecy ale chyba mogę się wypowiedzieć jako osoba prowadząca sklep z bielizną dla kobiet :) kupuję do swojego sklepu wiele produktów Gatta, bynajmniej nie tylko rajstopy czy pończochy i cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem klientek, więc chyba świadczy o tym że są świetne. Poza tym nie wiem jak w innych sklepach, ale u mnie ich cena nie jest wysoka więc jak ktoś obawia się że skoro rajstopy są nieco droższe niż innych marek to inne produkty też będą, to uspokajam że różnice nie są znaczące :)
#2017-10-24 06:14:34 

fajnasabina

Użytkownik

Dziękuję bardzo za rzeczową odpowiedź i jeszcze informację na temat ceny :) fajnie że odezwał się też ktoś z branży kto się na tym zna. To w takim razie też się rejestruję się na stronie i kupuję.
#2017-10-24 06:38:31 

Fighter

Użytkownik

To jeszcze przy okazji poleciłbym wybrać bielizę Hamana, widzę że ją też ta hurtownia co wkleiłaś ma na stronie http://www.hurtowniatomix.pl/30/bielizna+hamana. Ją chyba bez problemu znajdziecie w sklepach bieliźnianych bo ta marka należy do popularniejszych, jak jeszcze nie miałyście okazji przetestować to polecam, jakość bardzo dobra.
#2017-10-24 08:41:21 

fajnasabina

Użytkownik

Pozwolę przede wszystkim testować moim klientkom.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015