#2017-11-06 20:22:15 

mocnoslaba

Użytkownik

Za kilka miesięcy ślub, stopniowo dogrywamy wszystkie istotne sprawy. Akurat w tym momencie zajmuje nas kwestia obrączek. Pomyśleliśmy że zamówimy takie z wygrawerowanymi imionami i datą ślubu. Co o tym myślicie? Moja koleżanka powiedziała że to zbędne i teraz sama już nie wiem...
#2017-11-06 22:35:07 

słitaśna

Użytkownik

A co ma koleżanka czy nawet dobra przyjaciółka do Waszych obrączek??? Mają się Wam podobać i nikomu nic do tego. Ja uważam że takie wygrawerowane imiona czy data są bardzo romantyczne.
#2017-11-06 22:52:18 

fajnasabina

Użytkownik

Myślę dokładnie tak samo – ślub jest dla Was, obrączki też. My też mieliśmy z małżonkiem wygrawerowane inicjały i to było fajne, takie te obrączki stały się bardziej nasze.
#2017-11-07 01:42:27 

Cukiereczek

Użytkownik

Wiele osób tak robi, dlaczego nie. Wiadomo że grawer to jakiś dodatkowy koszt ale niewielki gdy weźmiemy pod uwagę standardową cenę zestawu obrączek. Jak się wam to podoba to się nie zastanawiajcie.
#2017-11-07 04:32:56 

Kaziulek

Użytkownik

Tutaj jest ciekawa oferta tego typu, sklep znam i mogę polecić - http://virago.sklep.pl/info/obraczki-slubne-z-grawerem-20. Mają tam bardzo ładną i starannie wykonaną biżuterię, żadne matrycówki jakie zalewają teraz rynek. I również myślę że obrączki ślubne z grawerem to bardzo romantyczna sprawa, jakoś podkreślają one więź między dwojgiem ludzi. Są nawet plusy bardzo przyziemne – jak się nie daj Boże zgubi to znacznie łatwiej jest potem znaleźć właściciela np. przez ogłoszenie w necie.
#2017-11-07 05:20:23 

masakrycznamasakrycznie

Użytkownik

Nie myślałam akurat o tym aspekcie ale faktycznie – raz po raz widuje się informację że ktoś znalazł obrączkę z jakimś wygrawerowanym napisem. Choć istotne jest przede wszystkim to że takie obrączki ślubne mają jakby więcej uroku.
#2017-11-07 07:29:26 

Sosen

Użytkownik

Ważne jest to że dzięki grawerowi one stają się unikalne. Wcześniej były kolejnymi z wielu, z tym napisem zyskują szczególny charakter. Chyba to jest w nich najlepsze że są niejako przypisane do małżonków.
#2017-11-07 08:55:56 

GadamCzasem

Użytkownik

W zasadzie zgadzam się z każdym kto zabierał dotąd głos. Obrączka z taką swoistą dedykacją jest fantastyczną pamiątką więc ideę grawera zdecydowanie popieram.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015