#2017-10-19 04:29:57 

masakrycznamasakrycznie

Użytkownik

Mój tata prowadzi warsztat samochodowy. Ma niby klientów swoich ale chcę żeby miał ich więcej. Pomyślałam że pomogę mu nieco i ogarnę stronę WWW. Nie wiem tylko czy to jest drogie... Może znacie jakąś firmę od tych rzeczy z niskimi cenami?
#2017-10-19 06:23:09 

MiecznikONA

Użytkownik

Najtaniej wyjdzie pewnie u gościa co indywidualnie robi stronki, w necie jest wiele ogłoszeń. Ale trudno powiedzieć jak to będzie z jakością wykonania.
#2017-10-19 06:47:17 

Kaziulek

Użytkownik

Za wolnych strzelców podziękuję, raz się połaszczyłem na niską cenę i dostałem stronę jak jakiś Janusz biznesu. Tylko agencja i to porządna, z ustaloną pozycją na rynku.
#2017-10-19 08:56:25 

GarnczekZłota

Użytkownik

Bardzo fajny serwis firmowy wykonali mi tutaj - https://www.grupa-tense.pl/tworzenie-stron/. I na pewno nie był drogi, bo porównywałem stawki dość wnikliwie. Oprócz tego sporym plusem jest to że firma zajmuje się też pozycjonowaniem więc od razu można kampanię SEO zamówić. Projektowanie stron internetowych dobrze im wychodzi, ich promowanie również. Taka działalność jak warsztat chyba jest doskonała pod pozycjonowanie IMO, sam czasami szukam mechanika.
#2017-10-19 11:45:44 

Słodkowodna

Użytkownik

Branża nie ma znaczenia – w necie da się wszystko wypromować bo ludzie wszystkiego tam szukają i to jest rzecz podstawowa. Dlatego rynek wszelkich usług SEO tak prężnie się rozwija w Polsce i na świecie.
#2017-10-19 13:14:37 

Miejskiszef

Użytkownik

Wykonanie fajnego projektu w agencji kiedyś było znacznie droższe. Dziś jakość jest naprawdę ekstra a koszty nie są znaczne. Plusy sporej konkurencji na rynku, klient na tym zyskuje...
#2017-10-19 14:35:00 

Sosen

Użytkownik

Strona mojego zakłady jest krótko po odświeżeniu. O pozycjonowaniu też pamiętam i przekłada się to na wyniki firmy. Mam poczucie, że w taką promocję warto inwestować.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015