#2018-02-14 00:11:21 

Cukiereczek

Użytkownik

Hejka wszystkim. Tak jak już wyżej pisałam, mam problemy z suchą i wrażliwą cerą. Czytałam trochę o różnych firmach produkujących kosmetyki i zainteresowała mnie svr. Korzystał ktoś z ich produktów i może coś o nich powiedzieć?
#2018-02-14 02:29:30 

Słodkowodna

Użytkownik

Miałam kiedyś krem przeciwtrądzikowy tej firmy i mam dobre wspomnienia. W połączeniu z innymi środkami dał bardzo dobry efekt. Działa przeciwzapalnie więc jeżeli ktoś z was ma problemy z trądzikiem to może wypróbować, na mnie ten krem działał bardzo dobrze :)
#2018-02-14 03:17:20 

Mrocznymocarz

Użytkownik

Podbierałem kiedyś taki krem nawilżający mojej żonie. Ona kupuje dużo rzeczy z tej firmy i nie narzeka :D W porównaniu z tanimi kremami z supermarketów to działają zaskakująco dobrze. Jak używam kremów w niebieskim opakowaniu, każdy wie jakich, to skóra jest w jeszcze gorszym stanie.
#2018-02-14 03:43:31 

Cukiereczek

Użytkownik

No dobra, załóżmy że zdecyduję się kupić coś z tej linii kosmetyków, wiecie może gdzie mają niższe ceny niż w stacjonarnych aptekach? Nie widziałam tych kremów w drogeriach a wolała bym zamówić przez internet, bo na pewno będzie taniej ;)
#2018-02-14 04:00:04 

zwyczajnymarek

Użytkownik

Nie dam sobie ręki uciąć że ceny będą niższe, ale sprawdź na Apteka Mini. Czasem zamawiam tam różne rzeczy i oprócz tego że jest dużo większy wybór to na większości produktów można zaoszczędzić kilka groszy ;) Kwestia że trzeba czekać ze 2 dni :P
#2018-02-14 04:08:29 

mocnoslaba

Użytkownik

Jak szukasz czegoś do skóry suchej to avon ma bardzo fajne kremy w swojej ofercie. Nie żebym była konsultantką, ale sama stosowałam i polecam :P Szczególnie warto zobaczyć sobie maseczkę do twarzy z aloesem, nakładasz na pół godziny i skóra jest w wyraźnie lepszej kondycji.
#2018-02-14 05:31:22 

masakrycznamasakrycznie

Użytkownik

Na kosmetyki marki svr dobre ceny znajdziesz na stronie tej apteki co kolega wyżej pisał. Wejdź na https://www.aptekamini.pl/category/znane-marki-svr i tam masz wszystkie produkty tej firmy. Szukałam w różnych miejscach i jeszcze nie znalazłam taniej ;)
#2018-02-14 07:56:50 

meskikawaler

Użytkownik

A wiecie może czy ta firma ma jakiej fajne zestawy? Szukam czegoś dla swojej żony na prezent i na pewno przydały by się jej jakieś dobre kremy. Najlepiej coś takiego gdzie będzie jakiś krem pod oczy i coś do skóry wrażliwej. Nie znam się na kosmetykach a skoro tyle pań się tutaj udziela to może któraś mi coś doradzi :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015