#2018-02-15 18:10:04 

Bubu

Użytkownik

Rozglądam się za szynoprzewodami do biura. Niestety bez lepszych efektów ponieważ w sklepach jest tego niewiele a jak są to ceny są mało zachęcające. Jakbyście mogli coś polecić to byłoby miło ;)
#2018-02-15 18:50:35 

Sosen

Użytkownik

My mamy szynoprzewody w zakładzie, nawet w miarę niedawno montowane ale skąd wzięte – pojęcia nie mam. Natomiast świecą elegancko i pod tym kątem na pewno opłaca się je kupić, zużycie energii też jest niskie.
#2018-02-15 20:51:55 

słitaśna

Użytkownik

Czytałam że niektóre osoby nawet w domach sobie zakładają takie lampy. Jak ktoś lubi taki techniczny zimny klimat to pewnie może się to nawet podobać ;)
#2018-02-15 23:24:34 

mocnoslaba

Użytkownik

Ludzie mają rzeczywiście bardzo odmienne gusta pod kątem oświetlenia i generalnie wystroju wnętrza. Rozwiązań jest sporo, polecam sobie przejrzeć różne blogi wnętrzarskie itp. Cuda czasami się wymyśla żeby uczynić te aranżacje oryginalnymi :)
#2018-02-16 01:51:40 

zwyczajnymarek

Użytkownik

Rolą szynoprzewodów jest po prostu dostarczenie pożądanej ilości światła i nic ponadto. I w tym tkwi ich siła, bo są przede wszystkim funkcjonalne. Takie oświetlenie nie ma wyglądać tylko ma działać. Jest w nim to co niezbędne i kropka.
#2018-02-16 04:25:36 

masakrycznamasakrycznie

Użytkownik

Tak się zastanawiam czy lampy tego typu nie zdałyby egzaminu jako dodatkowe oświetlenie kuchenne, na przykład nad blatem? Ludzie sobie zwykle montują ostatnio taśmy LED ale może taki szynoprzewód nie byłby zły? Warto nad tym pomyśleć chyba.
#2018-02-16 07:20:43 

Mrocznymocarz

Użytkownik

W miarę niedawno zamawiałem szynoprzewody oświetleniowe w tym sklepie konkretnie: https://www.ultra-elektro.pl/205-szynoprzewody. Według mnie jakość świetna, zero problemów z montażem. Pamiętam że jak brałem z innego źródła to w jednej trzeciej sztuk na dzień dobry były usterki, przepalone diody itd. A tu elegancko, żadnych kłopotów. Co do światła – przyjemne, intensywne. Do miejsc pracy idealne.
#2018-02-16 07:47:25 

Miejskiszef

Użytkownik

Poczytałem trochę o szynoprzewodach – ciekawa rzecz. Wydaje się że mogą być zamiennikiem dla niektórych źródeł światła w domach. Aczkolwiek nie będą pasować do każdej przestrzeni z racji tej swojej surowej specyfiki.
#2018-02-16 08:04:58 

fajnasabina

Użytkownik

Industrialny klimat – tak bym to podsumowała. Zdecydowanie nadaje się do miejsc w których się pracuje, do tych domowych przestrzeni niekoniecznie. Choć to wszystko są mocno indywidualne kwestie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015