#2018-07-13 09:13:52 

Sosen

Użytkownik

Witajcie! Dążę, aby wnętrze mojego nowo nabytego domu było interesujące, a także nowatorskie. W szczególności ciekawi mnie zagadnienie obrazy przestrzenne, ponieważ fascynują mnie wyszukane obrazy. A Wy jaki posiadacie plan na oryginalne wnętrze?
#2018-07-13 10:03:32 

zwyczajnymarek

Użytkownik

Ja wniosłem do mojego gniazda rodzinnego elementy konwencji vintage, która harmonizuje zwłaszcza z wnętrzami urządzonymi w klimacie retro. W Internecie udało mi się znaleźć wiszące lampy vintage, które przyciągają uwagę wszystkich gości. Zainteresowały mnie również praktyczne lampy kuchenne wiszące, które powstały na bazie cienkich oraz bardzo trwałych materiałów, co daje zapewnienie długiego używania. W necie można wyszukać lampy w zróżnicowanych cenach oraz kolorach, mniej bądź bardziej ozdobne.
#2018-07-13 12:55:19 

mocnoslaba

Użytkownik

Mnie ciekawią konwencjonalne elementy wystroju pomieszczeń, bo są wypróbowane i uniwersalne. Uwielbiam tradycyjne żarówki dekoracyjne, które dodają pokojom ciepła, czego nie powiedziałabym o nowoczesnych świetlówkach. Żarówki dekoracyjne świetnie harmonizują z modnymi lampami vintage, które można rozmieścić zarówno w mieszkaniach, jak i pomieszczeniach biurowych. Lampy loftowe pełnią funkcję praktyczną, jak i ozdobną. Cechuje je przede wszystkim nieskomplikowana konstrukcja i barwa czerni oraz mosiądzu.
#2018-07-13 13:25:10 

masakrycznamasakrycznie

Użytkownik

Moje obecne mieszkanko umeblowałam w minimalistycznym klimacie, gdyż we wcześniejszym miejscu zamieszkania za bardzo obrosłam przedmiotami, przez co nie posiadałam dostatecznej ilości miejsca dla siebie. Do wysokich pokoi zdecydowanie pasują lampy loftowe, zrobione przede wszystkim z elementów metalowych oraz szkła. Tego typu lampy są od jakiegoś czasu niesłychanie trendy. Można je nabyć np. w sklepie internetowym EVOLUTION HOME http://www.evolutionhome.pl/pl/c/Kinkiety/86. Firma posiada w sprzedaży również innego rodzaju oświetlenie, a także zwierciadła i obrazy do salonu.
#2018-07-13 16:01:01 

Miejskiszef

Użytkownik

Wartościowe propozycje odnośnie oświetlenia i nie tylko. Ja rekomenduję wklepać w Internecie hasło oświetlenie dekoracyjne led, bo jestem zwolennikiem innowacyjnego oświetlenia. Diody ledowe są bardzo funkcjonalne i energooszczędne. Nowe oświetlenie led zakupiłem zarówno do mojego mieszkania, jak i biura. Na razie!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015