#2019-09-10 21:47:11 

Cukiereczek

Użytkownik

Znajomy powiedział mi, że odpowiednie skonfigurowanie swojego profilu na Facebooku i innych portalach społecznościowych jest w stanie wypromować moją stropnę w wyszukiwarce Google. Czy to jest prawda, bo ja jako laik nie bardzo się na tym znam?
#2019-09-10 23:19:16 

Mrocznymocarz

Użytkownik

Musze przyznać, że znajomemu nie brakuje fantazji, chociaż faktycznie trochę racji w tym jest. Przede wszystkim to weź pod uwagę, że większość procesu pozycjonowania odbywa się w oparciu o algorytmy i działania robotów. Z kolei na Fejsie i innych portalach piszą ludzie i piszą dla ludzi, więc to co jest atrakcyjne dla człowieka nie zawsze będzie takie samo dla robotów. Ale dobrze prowadzony profil generuje dobre opinie o kliencie, a to już podstawa do tego, żeby roboty znalazły w tym duży pozytyw.
#2019-09-11 01:01:48 

Cukiereczek

Użytkownik

Czyli rozumiem, że jak zadbać o profil to szansa na powodzenie pozycjonowania jest większa?
#2019-09-11 03:39:18 

Mrocznymocarz

Użytkownik

Dokładnie tak, ale zarówno jedno, jak i drugie wymaga sporo pracy, no i czasu, zanim osiagnie się satysfakcjonujące wyniki.
#2019-09-11 05:50:29 

masakrycznamasakrycznie

Użytkownik

Słuchaj, na pewno nie jesteś tego w stanie sam ogarnąć, bo to całe mnóstwo pracy. Ja też na początku myślała, co to takiego śledzić profil i amatorsko pozycjonować. Nie da się, to praca dla całego sztabu ludzi, którzy znają się na swojej robocie. Znajomy polecił mi Grupę Tense, która od wielu lat działa na rynku marketingu internetowego. Ofertę znaleźć można między innymi na https://grupa-tense.oferteo.pl/. Regularne raportypokazują, że moje frazy idą do góry.
#2019-09-11 06:49:59 

fajnasabina

Użytkownik

Dobry profil to przede wszystkim reklama, a pozycjonowanie ma na celu umieścić twoją stronę jak najwyżej w wyszukiwarce.
#2019-09-11 08:26:00 

Cukiereczek

Użytkownik

Dziękuję wszystkim za odpowiedź. Człowiek nawet nie zdaje sobie sprawy jak dużo można osiągnąć dzięki narzędziom, które są przecież niewidoczne dla oka. Mocno się zastanawiam nad podjęciem współpracy z firmą o której pisałaś. Mam nadzieję, że to będzie ten strzał w dziesiątkę na który cały czas czekam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015