#2015-12-04 06:32:19 

Fighter

Użytkownik

Hej, interesowaliście się kiedyś tanimi nieruchomościami w Żywcu? Ja właśnie poszukuję tam niewielkiego domku, który mógłby stać się dla mnie azylem podczas wakacji lub niezabudowanej działki. Czy można kupić tam tego typu nieruchomość w dobrej cenie?
#2015-12-04 08:37:19 

Kaziulek

Użytkownik

Myślę, że można kupić, ale jeśli nie jesteż z Żywca, to ciężko będzie Ci samemu coś znaleźć. Lepiej pójść do agencji nieruchomości, która wyszuka coś dla Ciebie.
#2015-12-04 08:59:35 

Fighter

Użytkownik

Nie jestem z Żywca, mieszkam w Katowicach. Bywałem kiedyś w Żywcu dwa razy w roku na urlopie i bardzo mi się tam spodobało. Chciałbym mieć tam swój kawałek ziemi, kiedy przejdę na emeryturę.
#2015-12-04 09:23:52 

GarnczekZłota

Użytkownik

Ja kiedyś poszukiwałem podobnej nieruchomości w Żywcu i okolicach, ale trochę odstraszyły mnie ceny oraz odległość z Katowic właśnie. W końcu znalazłem sobie działkę na wsi w pobliżu stolicy Górnego Śląska. Może okolica nie jest tak malownicza, jak w okolicach Żywca, ale mam ciszę, spokój i czyste powietrze, a to dla mnie najważniejsze.
#2015-12-04 09:34:36 

Fighter

Użytkownik

A sam znalazłeś sobie działkę czy ktoś Ci pomógł? Byłeś wtedy w agencji nieruchomości?
#2015-12-04 11:48:00 

GarnczekZłota

Użytkownik

Byłem w biurze nieruchomości, które ma swoją siedzibę w Żywcu. Jest to firma, którą znajdziesz w internecie pod adresem http://remax-premium.pl/. Najpierw agent z tej firmy przedstawił mi oferty nieruchomosci w Żywcu i okolicach, a potem, gdy stwierdziłem, że jednak wolałbym zamieszkać gdzieś bliżej, zaproponował mi domek na wsi jakieś 40 km od Katowic. Byłem zaskoczony, bo nie przypuszczałem, że jest w stanie zaoferować mi jakąś posiadłość spoza Żywiecczyzny.
#2015-12-04 11:59:19 

Fighter

Użytkownik

O, to dla mnie też zakoczenie. No i zdecydowałeś się wtedy na tamta działkę w pobliżu Katowic?
#2015-12-04 12:55:43 

GarnczekZłota

Użytkownik

Tak, pojechaliśmy tam, była to działka z niedużym domkiem pod lasem, w zacisznej okolicy. Spodobało mi się tam i zdecydowałem się na zakup. Potem musiałem nieco przebudowac domek i posprzątać na działce, ale dość szybko się z tym uporałem i teraz spędzam tam coraz więcej czasu. Moja rodzina też chętnie tam przyjeżdża, robimy grilla, uprawiamy ogródek i odpoczywamy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015